Nijntje nachtlampje zilver
Snelle levering: binnen 1 - 2 werkdagen verzonden
Gratis cadeauservice
Veilig online betalen
Mogelijkheid om achteraf te betalen
Gratis verzending vanaf 75 euro
Persoonlijke service
Nijntje nachtlampje zilver
Voor de kleine helden die 's nachts soms wat licht willen is dit Nijntje druklampje een ideaal cadeau. Het lampje is gemakkelijk aan en uit te zetten door op het Nijntje logo te drukken. Na 12 minuten gaat het licht automatisch weer uit.
Het Nijntje nachtlampje werkt op 2 AA batterijen, deze worden niet bijgeleverd. Het nachtlampje is voorzien van een LED verlichting.
Bekijk hier alle producten van Nijntje
Levering
We hebben dit Nijntje nachtlampje uit voorraad leverbaar en kunnen het dus snel leveren. We versturen je bestelling binnen 1 - 2 werkdagen. Heb je vragen over het product of de levertijd, neem gerust contact met ons op. Ook in de avond en het weekend is de klantenservice bereikbaar via whatsapp op 06-27580416.
We versturen dit Nijntje nachtlampje als pakketpost via PostNL. De verzendkosten bedragen 5,95 euro. Ben je zelf niet in de gelegenheid om het pakketje in ontvangst te nemen dan kunnen we het ook versturen via PakjeGemak. Je kiest dan zelf een PostNL servicepunt bij jou in de buurt waar je het pakketje wilt ophalen.
Gratis cadeauservice
We pakken je kraamcadeau mooi in, zodat je het direct cadeau kunt geven. Indien gewenst kunnen we je Nijntje nachtjelampje ook direct naar het kindje sturen. We sturen dan een kaartje mee met jouw persoonlijke felicitatieboodschap. Ideaal als je niet in de gelegenheid bent om zelf op visite te gaan.
Specificatie | Omschrijving |
---|---|
Levertijd | Binnen 1-2 werkdagen verzonden |
Merk | Nijntje |
EANcode | 8716473331979 |
Afmetingen | 16 cm hoog en 10 cm breed |
Verzendwijze | Pakketpost via PostNL |
Verzendkosten | 5,95 euro |